Farmasi Üye Ol işlemi tamamen ücretsizdir,  katalog talep edebilirsiniz. Bazen küçük sembolik ücretler alınsa da (1 TL-5 TL gibi), şirket bu miktar karşılığında size hediye ürün gönderir. Bu  üyelik ücreti  bir kez alınır ve ilk siparişinize eklenir. Siz de Farmasi Üye Ol  bu avantajları yakala..

Üyelik Avantajları Nelerdir?
—————————————-
1. Farmasi Üye  Ol  işleminden sonra Farmasi kataloğundaki tüm ürünleri %33 e varan indirimle alırsınız.

  1. Farmasi Üye Ol ve Kataloğu gösterip satış yaparak para kazanırsınız.
  2. Kendinize alt ekip kurarak aylık kazançlar, araba ,tatil ve SGK gibi bir çok kazançlar elde edersiniz. FARMASİ NE KAZANDIRIR? Farmasi Üye Ol sende fırsattan yararlan.

Üyelikle ilgili sık sorulan sorular şunlardır…
————————————————————–
1. Farmasi Üye Ol her ay sipariş verme zorunluluğu var mıdır? Hayır Yoktur. Dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

2.Her ay belirli bir kota miktarı var mıdır? Hayır yoktur. 1 ürün bile sipariş edebilirsiniz.

3.Direkt şirkete kayıt olabilir miyim? Hayır. Mutlaka bir sponsorunuz olmak durumunda. Farmasi Üye Ol biz sizin sponsunuz olalım.

  1. Üyelik şartı (Okul ,dil vs) var mıdır? Hayır. Tek şartımız 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Herkes Farmasi’ye kayıt olabilir.
  2. Hemen sipariş verebilir miyim? Farmasi Üye Ol işlem bittikten sonra Evet aşağıdaki formdan üye olunca hemen sipariş verebilirsiniz?
  3. Katalog nasıl alabilirim? Farmasi Üye Ol sonra katalog üye olduğunuz kişi tarafından gönderilir.

Farmasi  Üye  Ol  sende FARMASİNİN  büyük ve güçlü bir ailesine katıl. Bu aile hem kazanır hem de kazandırır. Hayalleriniz için hala bir şansınız bulunmaktadır. Sizde Farmasi ailesine katılarak hayallerinizin arkasından gidebilirsiniz. Sizinle beraber sevdiklerinizde takımınızda yer alabilir . Farmasi Üye Ol ve böylece büyüyen bir takım ile başarılara imza atmış olursunuz . Yeni işinizi ve üstün başarılarınızı şimdiden görüyor ve tebrik ediyoruz. Hayallerinizin bir an önce gerçekleşmesini diliyorum.