Neden Farmasi Üye olmalısın?

Tamamen doğal, her yaş grubuna ve gündelik yaşamınız da sürekli olarak kullandığınız ürünleri bünyesinde barındıran Farmasi kozmetik sizlere kullanırken kazanmayı sunuyor. 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olabileceği pek çok doğrudan satış yapan firmalara kıyasen çok daha kolay ve daha kazançlı! Yerli ve Helal sertifikalı ürünler doğal içeriklidir. Kimyasalı yok denecek kadar az olan ürünler ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilir aynı zamanda sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz.

Ürünleri %30 indirimli satın almak için  Farmasi Üye formunu doldurmanız yeterli. Ürünleri internet üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Buradan kendinize yeni üyeler, danışmanlar ekleyerek ekip oluşturabilir ve hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden hemen şimdi bir üyelik başvurusunda bulunarak bir Farmasi Danışmanı olun Evet daha bunlar gibi pek çok nedenler ile Farmasi Üye olabilirsin. ‘’Gemiler limanda durmaları için yapılmamıştır.’’  Hayalllerinize kavuşmak ve herkesten bir adım önde olmak istiyorsanız ve hayatın her zaman kazanan kısmında olmak istiyorsanız sizde Farmasi Üye olabilir, hayatınızda ki çizginizi kendiniz çizmiş olursunuz. Sağlıklı ve güzel yaşamlar için tabi ki FARMASİ Ailesi Lafı daha fazla uzatmadan diyoruz ki;

  HELAL KOZMETİK

Bir ürünün ‘Helal Ürün’ olması, tüketicilerin gözünde ‘Güvenli’ olduğu anlamını da taşımaktadır. Helal Kozmetik ürünleri üreten firmalar, ürünlerini Helal bileşenler içerecek şekilde ve Helal bir ortamdan, Helal olmayan maddelerle teması engellenerek GMP (İyi Üretim Uygulamaları) koşulların altında üretmektedirler. Ürünler bu denli titiz ve güvenilir saha da üretilirken siz hala Farmasi Üyeliği hakkında düşünüyor musunuz? Farmasi Üye hakkında kararınızı verdiyseniz aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

  • Sizde Farmasi fırsatlarından yararlanmak ve Farmasi Üye olmak istiyorsanız. Üyelik formunu doldurup, Farmasi nin ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.
  • Farmasi danışmanı olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi satın almak istiyorum diyorsanız. Farmasi online iletişim formundaki mesaj bölümünden,  Farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla bize mail atabilirsiniz.
  • Farmasi Üye formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınıp, üyeliğiniz yapıldıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile internet üzerinden katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.
  •  İster kişisel ihtiyaçlarınızı %30 fabrika fiyatından indirimli alabilir, isterseniz satış yapıp %30 kazanç elde edin Tercih sizin! Tüm yakınlarınıza tavsiye edip, onları da üye yapabilir ve Farmasi’nin sınırsız kazançlarından yararlanıp, kariyer sahibi olabilirsiniz.
  •  Farmasi nin tüm kampanyalarını takip edebilmek için Farmasi Üye olmanız yeterlidir.