Farmasi Üyelik  Türkiye’ nin kozmetik üretiminin büyük bir parçası olan Farmasi kalitesi ile bir dünya markası haline gelmiştir.Bitkisel kaynaklı kozmetik ürünleri sayesinde adından çokça bahsettiren bu firma 1950 yılından bu yana ürünlerdeki kalite sayesinde her geçen gün gelişmekte rakiplerine bu sektörde hiç yer vermemektedir.Farmasi  Üyelik  , uyguladığı ödül sistemiyle içine aldığı aile bireylerinin kişisel gelişim ve finansal başarılar sağlamasına katkıda  bulunacaktır.
Farmasi network marketing  sahip olduğu fırsatları sizinle paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir.
 Farmasi Üyelik ile Sizler ise, bu fırsatları yaşamak isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme mutluluğuna erişmiş olacaksınız. 119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.Farmasi Kozmetik Ömerlideki 40.000m2 lik kendi tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile Kozmetik ürünleri üretmektedir. Farmasi Kozmetiği rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise Kişisel Bakım, Islak Mendil, Makyaj ürünleri, Plastik ambalaj üretimi, Tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre bir tesis olmasıdır.

                     FARMASi ÜYELİK İLE  KAZAN! ÇÜNKÜ EN İYİSİ FARMASİ

 Farmasi Üyelik,  her yaş grubuna ve gündelik yaşamınızda sürekli olarak kullandığınız ürünleri bünyesinde barındıran farmasi kozmetik; Sizlere kullanırken kazanmayı sunuyor. Farmasi pek çok Network firmalarına kıyasen çok daha kolay ve daha kazançlı! Yerli ve Helal sertifikalı Farmasi’nin ürünleri doğal içeriklidir. Kimyasalı yok denecek kadar az olan Farmasi Ürünleri ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilir aynı zamanda sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz. Farmasi Ürünlerini %30 indirimli satın almak için Farmasi Üyelik için  Farmasi Kayıt formunu doldurmanız yeterli.

Farmasi Danışmanı Olun Kazanın, Kazandırın
 Farmasi Üyelik ,Ülkemiz şartlarına uygun ve herkesin kolay ulaşabileceği kariyer basamakları, Saygın mesleklerden ve iş adamlarının bile beğeneceği ölçüde kazançlı bir plan, Satıcıları memnun edecek kâr marjı, Diğer doğrudan satış şirketlerindeki olumsuzlukların olmadığı marketing plan, Ekip içindeki dayanışmayı ilelebet sürdürecek derinliklerden liderlik primleri.

Farmasi Üyelik için ekstra bir şart yoktur. Yukarıda belirtildiği gibi , kaliteye ve insanlığa hizmet etmek istiyorsanız Farmasi Üyelik işlemlerinizi hemen başlatın.