NERMİN KORKMAZ KİMDİR?

Ben Nermin Korkmaz, 1975 Trabzon doğumluyum. Sağlık kurumları işletmeciliği mezunuyum. Evliyim  ve 3 çocuk annesiyim.  2 oğlum üniversite de okuyor ,kızım 4 yaşında özel bir kreşe gidiyor.

Daha önce 10 yıl yabancı menşeli  farklı Networking şirketlerinde lider konumunda çalıştım. Bu şekilde deneyim ve tecrübelerim arttı ve gelişti. Fakat kazançları beni tatmin etmedi çok çalışıp az kazanıyordum. Hep içimde bir ukde vardı inşallah bir gün bir Türk firması çıkarda orda çalışırım diye. Türk firması olan Farmasi Kozmetikle 2010 yılının Ağustos ayında bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım ve üye oldum. Farmasinin %100 bir Türk firması olması, Dr. Cevdet Tuna ürünleri olması çok önemliydi, Ürünler bir çok sertifikaya sahipti ve sağlıklı ürünler üretiliyordu. Firmaya olan güvenim böylelikle arttı, kazanç sistemi sınırsızdı, bu mükemmel bir ayrıcalıktı. Kısa bir sürede ekip kurdum ve çalışmalarıma başladım. Fakat çalıştığım işyeri buna müsade etmedi ve Farmasiyi bırakmak zorunda kaldım.

Tekrar çok pişman olarak  2014 yılının ağustos ayında yeniden Farmasiye üye oldum.
Kısa bir sürede 3 ayda müdür oldum, hemde sponsorum ile başka illerde olmamıza rağmen!
Her gün en az 5 kişiyle  Farmasiyi anlatarak ürünleri ve şirketimi tanıttım, kazancı gösterdim.
Her zaman en iyisini yaparak Ankara’da ilk Zümrüt direktörlük unvanını aldım ve başardım.
Farmasi Kozmetikte 3 yıldır çalışıyorum.
Çevremdeki insanlar ve eşim benimle gurur duyuyor.
Bir ev hanımı iken saygı duyulan ve sevilen bir iş  kadını  oldum.
Farmasi benim için;  bir ev hanımının rüyasının gerçek olmuş halidir.

Eşimde benimle birlikte Farmasi de çalışmaya başladı beraber şehiriçi şehiridışı toplantılar yapıyoruz. Bu bizim aile şirketimiz gece gündüz demeden çok çalışarak, emek vererek hızla büyüyoruz. Farmasi kozmetik bizim hayatımızda maddi manevi çok şeyleri değiştirdi, hayalini kurduğum herşey birer birer gerçeğe dönüşüyor. İlkleri hep Farmasi ile yaşıyoruz.

Bir kadın istedikten sonra hayatta yapamayacağı hiç bir şey yoktur, yeterki istesin. Hedeflerim ve hayallerim hala devam ediyor. En büyük hedefim her evde en az bir Farmasi girişimcisi olması ve BAŞKAN DIREKTÖR olmak.

Muazzam bir Farmasi inci taneleri ekibiyiz. Bu aile içinde olanlar çok çok şanslı kişiler, bizler Farmasiyi bilmeyenleri Farmasiyle tanıştırıp onlarında hayatlarına dokunmak için çalışıyoruz. Ve eminim bir gün herkes Farmasili olacak. Sizde gelin herkesten önce para, ödül, unvan sahibi olun.

Bizlere bu iş imkanlarını sunan Sayın kurucumuz Rahmetli Cevdet Tunaya, Onursal Yönetim kurulu başkanımız Hakan Tuna ya Genel Müdür yardımcımız Gökhan Ceylan ve tüm şirket çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler

2018 DESTAN YAZMAYA HAZIRIZ…

Farmaside tek olarak başladığım bu yolda şu anda 3000bin girişimci üyelerimizle günden güne katlanarak büyüyoruz. Bu başarı ekip ruhu grup başarısıdır. Tüm Farmasi ailemle gurur duyuyorum. Farmasi girişimcilerim benim için ailemin bir üyesidir. Bu başarıyı Tüm ekibime hediye ediyorum. Tüm ekibimi en güzel ünvanlarda görmek istiyorum.

Tüm ekibimi bu yolda beni yalnız  bırakmadıları için sonsuz teşekkür ediyorum.
Başarı her gün toplanan küçük çabaların tekrarıdır. Başarı asla tesadüf değildir. İnanmak başarmanın yarısıdır.

Saygı ve sevgilerimle
Ankara’nın İlk Zümrüt Direktörü
NERMİN KORKMAZ