Hayalleriniz İçin Çok Kazanabilirsiniz !

Farmasi Arabası olmayan herkesin hayallerini gerçeğe çeviriyor.

 Üye Farmasi olarak sizde bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Artık siz de diğer binlerce FARMASİ Danışmanı gibi kendi kariyerini kendi çizen, kendi ayakları üzerinde duran ve istediği kadar çalışıp hayal ettiği kadar kazananlardan oluşan FARMASİ kazanç sistemi içinde yer alabilirsiniz. Üye  Farmasi  başlangıçta sadece kendi ihtiyaçlarınızı kazanırken şimdi ise çoçuklarınıza miras bırakacağınız iş ve kariyer imkanı içerisinde bulunabilirsiniz. Farmasi kayıt ol bu kaliteden sende yararlan. Türkiye’den 122 ülkeye ihracat yapan, Türk Firmaları arasında Network Marketing sistemini 9 ayrı ülkede daha kurup Yöneten, 5 ayrı Fabrikayı bünyesinde bulundurup sağlık ürünleri üreten ve dünyada 350 milyon kullanıcı ile konusunda Türkiye ihracat liderliği yapmış  FARMASİ size kusursuz bir iş imkanı ve eşi olmayan bir Kazanç Planı sunmakta. Peki o halde sizde neden Üye Farmasi  formu doldurmayasınız ki ?

Üye Farmasi  size ne kazandıracak onlara bakalım ;

  1. Üye Farmasi ile Katalogdan satış yaparak %50’ye varan Kazanç elde edersiniz,
  2. Kendiniz gibi kişileri sisteme dahil edip ekip yönetirsiniz ve Performans Primi %3,6,9,12,15,18,22 seviyelerinde) almaya hak kazanırsınız,
  3. Üye Farmasi Direktörlük Primi (%6,5,4,3) oranı kadar ekstra 4 seviyeden kazanabilirsiniz,
  4. Direktörlük Primi almaya hak kazandığınız aydan itibaren koşulu yerine getirip SGK almaya hak kazanırsınız,
  5. Kendiniz gibi Direktörler yetiştirip (Altın, Platin, Zümrüt, Elmas) direktörlük primi kazancınızı artırabilirsiniz,
  6. Platin seviyesine geldiğiniz andan itibaren araba teşviğini almaya hak kazanırsınız,
  7. Platin seviyesinden itibaren yurt içi ve yurt dışı tatil fırsatı yakalarsınız.

Farmasi, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir  elde edebilirsiniz.